حاشیه های ترند شده

اهمیت فیلتر تصفیه آب

پنجشنبه 27 بهمن 1401
11:07
حاشیه پرداز


دستگاه های تصفیه آب خانگی تکنولوژی جدیدی هستند و خیال ما را از آبی که می نوشیم راحت کرده اند. سرویس دوره ای این دستگاه ها باید در برنامه کارهای ما باشد تا طول عمر این دستگاه ها افزایش یابد و همچنین آب همیشه به خوبی فیلتر گردد.



تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود را به ما بسپاری

همواره بعد از خرید تصفیه آب یک نکته حائز اهمیت هست و آن هم تعویض فیلتر تصفیه می باشد. امروزه استفاده از انواع دستگاه های تصفیه آب به منظور افزایش سطح بهداشت آب بسیار مرسوم است. این دستگاه ها با توجه به استفاده از انواع فیلترها قادر به تصفیه کامل آب می باشند. این فیلترها کوچکترین و ریزترین ذرات مضر را نیز از آب حذف می کنند. همچنین میزان کلر اضافی از آب را که برای ضدعفونی کنندگی به آن اضافه شده است را نیز کنترل می کند.

فیلترها را می توان مهم ترین قسمت از این دستگاه ها دانست. این قطعات با توجه به ویژگی های گوناگونی که دارند نیاز به تعویض دارند. چرا که عدم تعویض به موقع آن ها می تواند موجب آلودگی آب و در نتیجه تهدید سلامت انسان گردد. پس حتما به زمان تعویض آن ها توجه نمایید.

فیلتر یکساله

برخی از انواع فیلتر تصفیه آب، قدرت تصفیه بیشتری دارند و در شرایط ایده آل نیاز دارند که هر یکسال یکبار تعویض گردند، این فیلترها عبارتند از:

  • فیلتر مرحله چهارم : فیلتر ممبران ( بین 1 الی 2 سال )
  • فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن
  • فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال
  • فیلتر مرحله هفتم : فیلتر قلیایی کننده

فیلتر شش ماهه

برخی از انواع فیلترهای پیش تصفیه نیاز به تعویض هر 6 ماه یکبار دارند، این فیلترها عبارتند از:

  • فیلتر مرحله اول : فیلتر الیافی
  • فیلتر مرحله دوم : فیلتر کربن پودری
  • فیلتر مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک


تعویض فیلتر تصفیه آب

شاید اهمیت و تعویض به موقع فیلترها به اندازه استفاده از این دستگاه ها مورد توجه نباشد. یکی از دلایل آلودگی یا عدم تصفیه مناسب یک دستگاه، عدم توجه به زمان تعویض فیلتر آن می باشد. چرا که این کار یکی از مهم ترین بخش ها در نگهداری این دستگاه ها می باشد. که حتما در زمان خرید باید نسبت به زمان تعویض آن توجه کرد. این موارد اغلب به خریداران گفته می شود، و جزوی از خدمات پس از فروش این محصول می باشند. تعویض به موقع برابر است با عدم ورود ناخالصی به درون آب و افزایش راندمان و کارکرد دستگاه شما.

همیشه دقت کنید که هنگام خرید از کیفیت و اصل بودن فیلترهای دستگاه خود مطمئن شوید. همچنین در خرید قطعات جانبی نیز دقت کنید. چرا که این دو عامل تاثیر بسزایی در فرآیند تصفیه دارند. همچنین در هنگام نصب دستگاه تصفیه آب نیز از افراد متخصص استفاده کنید. تا با نصب صحیح و اصولی، قطعات و بخش های مختلف دستگاه بتوانند به خوبی کار کنند.


اهمیت تعویض به موقع فیلترها

همان طورکه می دانید از جمله مهم ترین قطعات برای تصفیه آب در دستگاه ها، فیلترها هستند. این قطعات با ویژگی هایی که دارند به صورت مرحله به مرحله آب را از هرگونه مواد مضر و اضافی پاک می کنند. حتی در مرحله ای مواد معدنی مفید را نیز به آب اضافه می کنند که ارزش آن را بسیار بالا می برد. با گذشت زمان و جمع شدن مواد مضر و اضافی در فیلترها، حتما باید در زمان مشخص آن ها را تعویض کنیم. عدم تعویض به موقع فیلتر سبب کاهش کیفی آب و حتی ورود مواد مضر به آن می شود. همچنین سبب کاهش راندمان دستگاه و یا ایجاد مشکلات بیشتر نیز می گردد. پس حتما پس از خرید از زمان تعویض هرکدام از فیلترهای دستگاه خود اطلاعات کسب نمایید.


فیلتر مرحله اول

اولین فیلتر در دستگاه تصفیه آب ، فیلتری از جنس پلی پروپیلن می باشد. وظیفه آن حذف گلو لای و هرگونه ذرات معلق در آب می باشد. زمان تعویض این فیلتر به طور معمول هر 3 ماه یک بار است. عدم تعویض به موقع این فیلتر در زمان مناسب، باعث اشباع شدن فیلترهای مرحله دوم و سوم می شود.


فیلتر مرحله دوم

در این مرحله با کمک فیلتر کربن فعال عمل تصفیه صورت می پذیرد. این فیلتر از کربن فعال تشکیل شده که به شکل دانه ای در آن وجود دارد. وظیفه اصلی آن حذف برخی از آلاینده های شیمیایی است؛ که شامل موادی همچون کلر اضافی در آب می شود. عمر این فیلتر به طور میانگین بین 3 تا 4 ماه می باشد.


فیلتر مرحله سوم

فیلتر این مرحله تکمیل کننده فیلتر مرحله قبل یعنی فیلتر کربن پودری است. کارکرد این فیلتر همانند مرحله قبل است. و همچنین تکمیل کننده آن نیز می باشد. به فیلتر مرحله سوم کربن بلاک می گویند. زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب کربن بلاک هر 6 ماه یک بار می باشد.


فیلتر مرحله چهارم

این فیلتر دارای یک غشای نیمه تراوا می باشد. که وظیفه آن هم از بین بردن انواع مواد، میکروب ها و تمامی آلودگی ها و مواد اضافی از آب می باشد. زمان مناسب برای تعویض آن هم، هر 2 سال یکبار می باشد. عدم زمان تعویض مناسب زمینه های رشد قارچ و باکتری و ایجاد آلودگی در آب را فراهم می کند.


فیلتر مرحله پنجم

پنجمین فیلتر تصفیه آب از جنس پوسته نارگیل است. مهم ترین کارایی این فیلتر جلوگیری از تغییر بو، رنگ و طعم آب است. زمان تعویض آن هر یک سال یکبار می باشد. عدم تعویض آن در زمان مناسب، موجب کاهش کیفیت آب خروجی از مخزن می شود.


فیلتر مرحله ششم

ین فیلتر دارای سنگ های دولومیت است و یکی از مهم ترین فیلترها در دستگاه های تصفیه آب است؛ چرا که وظیفه آن بازگردانی مواد معدنی و مفید به آب است. به مرور زمان خواص سنگ ها کاهش یافته و آب از مواد معدنی کم تری برخوردار خواهد بود. پس نسبت به تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در زمان مناسب دقت نمایید.


عوارض تعویض نکردن فیلتر

بعضی ها خیال می کنند که با یک بار خرید دستگاه تصفیه آب برای همیشه و بدون سرویس دوره ای و تعویض فیلتر ها آب تصفیه شده را خواهند داشت. اما ساختار فیلترهای دستگاه تصفیه آب به گونه ای است که تمام ذرات مضر را به خود جذب می کند. این ذرات به مرور در فیلتر تلنبار شده و در دراز مدت فیلتر دیگر کارایی درست خود را نخواهد داشت. در صورتی که از زمان تعویض فیلتر زمان زیاد تری گذشته باشد این موضوع حاد تر می شود و ممکن است آبی که از فیلتر می گذرد به جای تمیز شدن؛ ذرات فیلتر را به خود جذب کند و آلوده شود. تعویض فیلتر در مکان هایی که آب لوله کشی خیلی آلوده ای دارند حتی باید زودتر از وقت مقرر انجام بپذیرد. بنابراین تعویض فیلتر را باید جدی گرفت. هزینه تعویض فیلتر در واقع هزینه پیشگیری از مبتلا شدن به بیماری های فراوانی است که در اثر مصرف آب آلوده ممکن است برایمان ایجاد شود.


آیا خودم می توانم فیلتر را تعویض کنم؟

دستگاه های تصفیه آب خانگی تکنولوژی جدیدی هستند و خیال ما را از آبی که می نوشیم راحت کرده اند. سرویس دوره ای این دستگاه ها باید در برنامه کارهای ما باشد تا طول عمر این دستگاه ها افزایش یابد و همچنین آب همیشه به خوبی فیلتر گردد. تعویض فیلترهای دستگاه های تصفیه آب خانگی بهتر است توسط متخصص انجام بگیرد تا با تعویض اصولی و باعث جلوگیری از نشتی و در نتیجه افزایش طول عمر دستگاه گردد. سرویسکار علاوه بر تعویض فیلتر ها باقی اجزائ دستگاه را نیز چک می کند و شما را مطلع می نماید. اگر خود شما اقدام به تعویض این فیلترها بکنید ممکن است متوجه عیب و ایراد های اختمالی دستگاه نشوید و در دراز مدت محتمل هزینه زیاد بشوید. در حالی که شاید اکر زودتر مشکل حل میشد با هزینه خیلی ناچیز از وقوع خرابی بیشتر جلوگیری میشد.

از کجا فیلتر آب استاندارد تهیه کنیم؟


اهمیت استفاده از فیلتر دستگاه تصفیه آب استاندارد بسیار بالا است. استاندارد نبودن فیلتر می تواند برعکس عمل کند و نه تنها باعث تصفیه آب نشود بلکه باعث عبور آلودگی و دادن ذرات مضر به آب شود. فروشگاه تصفیه آب آبینه دارای انواع دستگاه های تصفیه آب ایرانی و خارجی و همچنین فیلترهای استاندارد ایرانی و خارجی می باشد که شما می توانید به راحتی آن ها از فروشگاه ما خریداری نمایید.


درخواست تعمیرکار در آبینه

فروشگاه ابینه علاوه بر فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی خدمت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را نیز به شما ارائه می دهد. آبینه با دارا بودن تعمیرکاران مجرب در اسرع وقت در محل شما حاضر و فیلترهای دستگاه شما را تعویض می کنند. برای درخواست می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا فرم درخواست را تکمیل کنید.


*آدرس سایت و شماره تماس های ما:

https://abineco.ir

02144741638

02144704559

09127122764


[ بازدید : 10471 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مغازه در جاده لیلا کوه 82 متری

جمعه 14 بهمن 1401
14:54
حاشیه پرداز

نمای کلی

مغازه بر اصلی خیابان قرار دارد و امتیازات آب و برق و گاز داخل مغازه موجود است. املاک آرمان

متراژ کف زمین 45متر و متراژ بالکن 37 متر میباشد.دهنه مغازه 5 متر است


جزئیات

شناسه ملک: 6378 مساحت ملک (مترمربع): 82 مترمربع

قیمت کل (تومان): 5000000000تومان وضعیت: برای فروش

موقعیت ملک: لنگرود . جاده لیلا کوه دهنه و عرض ملک (متر): 5

موقعیت ملک: بر اصلی

https://amlakarman.com/property-location/langroud-land/

امکانات

آب

برق

گاز


مغازه سند دار به متراژ 17 متر

سند مالکیت تک برگ دارد و برق و گاز در مغازه موجود میباشد . مغازه در موقعیت مکانی پر رفت و آمد قرار دارد

جزئیات
شناسه ملک: 6632 مساحت ملک (مترمربع): 17 مترمربع
قیمت کل (تومان): 7500000000تومان وضعیت: برای فروش
موقعیت ملک: لنگرود . مرکز شهر

امکانات
برق
سقف و دیوار گچی
گاز

[ بازدید : 3505 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

چرا از گرامرلی استفاده می کنیم؟

جمعه 7 بهمن 1401
10:52
حاشیه پرداز


استفاده از گرامرلی یک برگ برنده برای بسیاری از نویسندگان و دانش آموزان است. این ابزار 10 برابر بیشتر از مایکروسافت ورد خطا در متن را تشخیص می دهد. الگوریتم ها و هوش مصنوعی Grammarly آن را به چیزی فراتر از یک ابزار تصحیح املا و دستور زبان تبدیل کرده است، به عنوان مثال در نسخه Grammarly Premium، تصحیح هوشمند واژه انتخاب صحیح، ساختار جمله و نقطه گذاری موجود است. علاوه بر این، Grammarly می تواند لحن و موضوع متن را تشخیص دهد و بر اساس آن اصلاحاتی را پیشنهاد دهد.

حتی اگر مهارت زبان شما در سطح پیشرفته باشد، با استفاده از Grammarly، مطمئناً در زمان صرفه جویی می کنید و متن شما به بهترین شکل ممکن و حرفه ای ارائه می شود و کیفیت نگارش و نگارش متن در سطحی کامل خواهد بود.

ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فرد Grammarly:

استفاده از گرامرلی آسان است

برای استفاده از گرامرلی نیازی به مهارت خاصی نیست. این ابزار در مرورگرهای مختلف قابل نصب است و به طور خودکار اشتباهات املایی را تصحیح می کند. چه در حال ارسال پست در رسانه های اجتماعی یا نوشتن یک ایمیل باشید، Grammarly به طور همزمان متن شما را برای یافتن خطا اسکن می کند.
با استفاده از Grammarly در مرورگرهایی که می توانند از افزونه های آن قدردانی کنند، کاربران می توانند از خدمات رایگان Grammarly مانند پیشنهادات گرامر و کلمات صحیح استفاده کنند. همچنین با دوبار کلیک بر روی یک کلمه، Grammarly تعریف دیکشنری آن را نمایش می دهد.

نرم افزارها و برنامه های کاربردی خاص

نرم افزار گرامرلی برای سیستم های ویندوز و مک برای بررسی دقیق تر متن در دسترس است. کاربران می توانند به سادگی یک فایل متنی را در صفحه نرم افزار آپلود کنند و شروع به بررسی خطاهای متنی کنند.
ابزار Grammar نیز به Microsoft Word اضافه شده است که متن را همانطور که نوشته شده بررسی می کند. علاوه بر این، با استفاده از گرامرلی، کل متن هر لحظه بررسی می‌شود تا با پیشنهاد کلمات و تغییر ساختار جمله، متن کوتاه‌تر و منسجم‌تر شود.

صفحه کلید متحرک

برای کسانی که می خواهند ابزارهای ویرایش همیشه در دسترس باشند، Grammarly Keyboard برای تلفن های همراه اندروید و iOS در دسترس است. نوشتن در موبایل و تبلت روز به روز رایج تر می شود، از نوشتن ایمیل و پر کردن فرم های مهم گرفته تا نوشتن مقاله و متن برای شبکه های اجتماعی، همه چیز در موبایل و تبلت اتفاق می افتد و استفاده از Grammarly روشی مناسب برای نوشتن بدون اشتباه است.

مزیت این صفحه کلید رایگان بودن آن است، به این معنی که به عنوان یک نسخه رایگان از یک پلاگین، نرم افزار دسکتاپ و ویرایشگر وب، می توانید کنترل ها و ایده های ویرایش را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید و به طور کلی ارزش نور را دارد. . کار تعمیر و نگهداری.

تلفظ های انگلیسی

گرامرلی را می توان برای نوشتن بین تلفظ آمریکایی و انگلیسی تطبیق داد. به این ترتیب، انتخاب کلمه و تفاوت های املایی در این دو تلفظ توسط Grammarly تشخیص داده می شود و با توجه به تنظیمات شما پردازش می شود. پشتیبانی از تلفظ های استرالیایی و کانادایی نیز در Grammarly گنجانده شده است.
برای افرادی که محتوای بین المللی تولید می کنند، نوشتن با تلفظ های مختلف بسیار مهم است، زیرا اکثر مشتریان می خواهند متن آنها با تلفظ مورد نظرشان نوشته شود.

کاربران Grammarly فقط باید به حساب کاربری خود رفته و روی گزینه "Select Language" در زیر تب "Profile" کلیک کنند. در افزونه مرورگر با کلیک بر روی آیکون گرامر و انتخاب گزینه I'm write in می توان به راحتی زبان را تغییر داد.

افزایش کیفیت اقلام

با اصلاح کوچکترین اشتباهات و ارائه پیشنهادهایی برای بهبود متن خود، خرید اکانت گرامرلی می تواند نوشتار شما را بهبود بخشد. برای دانشجویانی که پایان نامه می نویسند، نویسندگانی که روی رمان بعدی خود کار می کنند و حتی ویراستار هایی که مقالات افرادی را که از Grammarly استفاده نکرده اند ویرایش می کنند، ابزار هوشمندی مانند این ضروری است.

تصحیح مقاله به طور نامحدود

نویسندگان با تجربه استفاده از حرف مجهول را منفور می دانند و ما به ندرت آن را در کتاب ها می بینیم. حتی نویسندگان محتوای وب به ندرت از مقالات نامحدود استفاده می کنند. با این حال، این ممکن است در هنگام نوشتن اتفاق بیفتد. شما می توانید جمله را با استفاده از گرامرلی شناسایی و بهبود بخشید.
اگرچه استفاده از حرف مجهول در برخی مواقع ضروری است، اما به طور کلی حرف تعریف، نوشتار را بهتر، قابل فهم تر، نزدیک تر و فعال تر می کند.

توضیح کامل در مورد دلیل ایجاد به روز رسانی

برخلاف مایکروسافت ورد که فقط برخی از اشتباهات املایی را نشان می دهد و همچنین خطاهای متنی را بهتر شناسایی می کند، Grammarly توضیح کاملی در مورد اینکه کدام کلمه یا عبارت نادرست است ارائه می دهد، توضیح می دهد که چرا کلمه استفاده نشده است، و قوانین گرامری را به شما یادآوری می کند. وضعیت .
استفاده از دستور زبان مانند داشتن معلمی است که اشتباهات را تصحیح می کند و هنگام توضیح اشتباهات، روش صحیح نوشتن را آموزش می دهد.

ردیاب سرقت ادبی!

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نسخه پریمیوم Grammarly تشخیص سرقت ادبی است. این ابزار محتوای مورد نظر شما را با بیش از 16 میلیارد صفحه وب و پایگاه داده دانشگاهی مقایسه می کند. این ویژگی در ویرایشگر وب و نرم افزار Grammarly موجود است و ابزار مفیدی برای دانشجویان و نویسندگان محتوا است.

معرفی گرامرلی

تعبیر «غرور در نوشتن» آشناست. نویسندگان، حتی نویسندگان بسیار ماهر، معمولاً در شناسایی نقاط ضعف خود مشکل دارند. Grammarly با ارسال گزارش هفتگی به این کاربران کمک می کند. این گزارش که Grammarly Insights نام دارد، تصویر واضحی از عملکرد کاربر ارائه می دهد.

Grammarly به شما می‌گوید چند بار از کلمات خاصی استفاده می‌کنید، اشتباهات رایج مانند املایی و نقطه‌گذاری را از نظر آماری شناسایی می‌کند و همیشه تمرین‌های مناسب را به شما ارائه می‌دهد. همچنین این ابزار عملکرد شما را با سایر کاربران مقایسه می کند و به شما این امکان را می دهد که از نقاط قوت آنها در کار خود استفاده کنید.

یک طرح برتر با قیمت مقرون به صرفه!

دستور زبان توسط گروهی از زبان شناسان برجسته طراحی شده است. آنها می توانند دانش دستور زبان خود را در خدمت اهداف حرفه ای نویسنده و استفاده رایج کاربران عادی به کار گیرند. اگرچه بسیاری از ویژگی های Grammarly رایگان هستند، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند از همه ویژگی های Grammarly استفاده کنند.
اگر یک تولید کننده محتوا حرفه ای هستید، خرید یک حساب پریمیوم Grammarly الزامی است. طبق آمار Grammarly، نسخه پریمیوم Grammarly به 85٪ از کاربران کمک کرد تا نوشتار خود را بهبود بخشند، 76٪ از کاربران نوشتن با Grammarly را لذت بخش تر می دانند و 99٪ با استفاده از آن به نتایج کاری و تحصیلی بهتری دست یافته اند.

آیا از نظر قانونی امکان خرید اکانت Grammarly Premium برای کاربران ایرانی وجود دارد؟

همانطور که می دانید خرید سرویس هایی مانند Grammarly در ایران ممنوع است.
از طرفی به دلیل نیاز به حساب بانکی بین المللی، نرخ بالای مبادله و قیمت خرید به دلار، حتی از طریق خدمات پولی نیز دریافت آن در وب سایت تقریبا غیر ممکن است.

فروشگاه اکانتی شاپ مفتخر است که نماینده انحصاری و قانونی اکانت گرامرلی است و به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت کمترین هزینه اشتراک به ایمیل یا حساب شخصی خود، سرویس مورد نیاز خود را دانلود و فعال کنید.


[ بازدید : 104 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ژنراتور دیزل کاشانی

سه شنبه 4 بهمن 1401
11:37
حاشیه پرداز

دیزل ژنراتورها امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. یک ژنراتور خانگی مانند دیزل ژنراتور به شما کمک می کند تا برای هر شرایطی آماده باشید. مانند بیمه، ژنراتورهای خورشیدی از خانه و خانواده شما پس از طوفان یا سایر موارد اضطراری الکتریکی محافظت می کنند.

https://eco.shafaqna.com/FA/301633/%d8%af%db%8c%d8%b2%d9%84-%da%98%d9%86%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%a7%d9%86%db%8c/

مزایای دیزل ژنراتور

مزایای دیزل ژنراتور در مقایسه با دیزل ژنراتور

گازوئیل کندتر از بنزین تبخیر می شود - نقطه جوش آن در واقع بالاتر از آب است.

برای تولید سوخت دیزل به پردازش کمتری نیاز است که آن را ارزان تر از بنزین می کند

چگالی انرژی بالاتر از بنزین. (30 درصد بیشتر)

دیزل ژنراتورها کمتر در معرض آتش سوزی هستند

مزایای دیزل ژنراتور نسبت به ژنراتور گازی

هزینه نصب کمتر

زندگی طولانی

دیزل ژنراتورها با احتمال کمتری مشتعل می شوند

شمع یا سیم وجود ندارد که هزینه های نگهداری و عملیاتی را کاهش می دهد

ارزیابی دیزل ژنراتور

انرژی پایه

◦ کاربرد: شبکه های ایزوله با استفاده از دیزل ژنراتور برای تامین برق بارهای متغیر.

◦ حداکثر توان موجود در بار متغیر برای تعداد نامحدود ساعت در سال

◦ توصیه می شود که بار وارد شده به ترانسفورماتور در یک دوره کاری 250 ساعته از 70 درصد حداکثر ظرفیت اولیه آن تجاوز نکند.

جریان پیوسته

◦ کاربرد: بارهای ثابت غیر محل (مانند معدن، کشاورزی، نظامی و غیره)

◦ دیزل ژنراتور برق را با بار ثابت 100% برای تعداد نامحدود ساعت در سال تامین می کند.

منبع تغذیه آماده به کار/پشتیبان

◦ کاربردها: بارهایی که نیاز به برق دائمی یا خاموشی دارند مانند بیمارستان ها

متداول ترین مجموعه دیزل ژنراتور

◦ دیزل ژنراتورها پشتیبان یا پشتیبان اضطراری را برای مدت زمان محدود در هنگام قطع برق فراهم می کنند.

◦ اندازه برای ضریب بار متوسط ​​تا 80٪ و تقریبا 200 ساعت در سال


راهنمای خرید دیزل ژنراتور

یک دیزل ژنراتور خانگی چراغ ها، لوازم خانگی، سیستم های گرمایشی، تهویه مطبوع، پمپ ها، وای فای و سایر لوازم ضروری را در حال اجرا نگه می دارد. به عنوان مثال، می تواند با تازه نگه داشتن مواد غذایی و جلوگیری از تجمع آب و کپک در زیرزمین، در هزینه شما صرفه جویی کند. این می تواند برای افرادی که از وسایل الکترونیکی پزشکی استفاده می کنند نجات بخش باشد.


https://www.tgju.org/news/2592922/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%84-%DA%98%D9%86%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C

انواع موتورها و موتورهای دیزلی

چهار گزینه برای خرید ژنراتور وجود دارد. ژنراتورهای اضطراری خانگی به طور دائم نصب می شوند، می توانند با گاز طبیعی یا پروپان کار کنند و در هنگام قطع برق به طور خودکار روشن می شوند. ژنراتورها و اینورترهای قابل حمل قابل جابجایی هستند و در اندازه های مختلف موجود هستند.


قیمت دیزل ژنراتور ولوو

برخی از آنها، مانند موتورهای دیزل، به اندازه کافی کوچک برای حمل و نقل هستند، در حالی که برخی دیگر بهتر است به عنوان نیروی پشتیبان در ملک شما ذخیره شوند. ژنراتورهای قابل حمل، دیزل ژنراتورهایی که در صورت نیاز شارژ می شوند، تنها گزینه برای آپارتمان نشینانی هستند که هیچ راهی برای راه اندازی ایمن ژنراتور در بیرون ندارند.

ویژگی های دیزل ژنراتور که باید در نظر بگیرید


خودکار CO بند

این ویژگی مهم ایمنی زمانی که حسگر داخلی CO تشخیص دهد که گاز کشنده به سطح معینی افزایش یافته است، به طور خودکار موتور ژنراتور را خاموش می کند. یک دیزل ژنراتور قابل حمل باید این ویژگی را داشته باشد و تست های ایمنی CR را پشت سر بگذارد تا در لیست ژنراتورهای توصیه شده CR ما جایگاهی کسب کند.

بسیاری از برندها مدل هایی با این فناوری ارائه می دهند که از جمله آنها می توان به وزنه های سنگین مانند Genrac، Honda و Ryobi اشاره کرد. در واقع، ده ها ژنراتور با سیستم خاموش کننده ایمنی CO وجود دارد.

ممکن است اصطلاحات بازاریابی مانند "CO Guard"، "CO Protect"، "CO Detect"، "CO Shield" یا "CO Sense" را مشاهده کنید. یکی از راه‌های ممکن برای تأیید اینکه مجموعه دیزل ژنراتور یکی از این دو استاندارد را برآورده می‌کند، جستجوی یکی از این گواهی‌ها بر روی بسته‌بندی است.

دارای گواهینامه ANSI/UL2201 برای محافظت در برابر مونوکسید کربن

دارای گواهینامه ANSI/PGMA G300 برای ایمنی و عملکرد

موتور کم CO

برندهایی مانند Ryobi و Echo از این نوع ماشین برای جلوگیری از خطر مسمومیت با مونوکسید کربن استفاده می کنند.


شروع خودکار

هنگامی که برق قطع می شود، دیزل ژنراتور بدون نیاز به کنترل دستی آن شروع به کار می کند. اگر زیاد سفر می کنید یا دور از خانه کار می کنید و همیشه نمی توانید در مواقع اضطراری سریع به آنجا برسید، این نوع دیزل ژنراتور عالی است.


استارت برق دیزل ژنراتور

بسیاری از وانت بارها با راه اندازی موتور این مشکل را حل می کنند. اگر دیزل ژنراتور باتری ندارد، فقط هزینه اضافی را در نظر بگیرید. مدل ثابت دارای استارت خودکار است.


مقدار مشعل جایگزین

اکثر مدل های قابل حمل فقط با بنزین کار می کنند، اما برخی از آنها مجهز به مخازن پروپان یا خطوط گاز هستند، در حالی که برخی دیگر دیزل ژنراتور هستند.


نشانگر سوخت دیزل ژنراتور

به خصوص در فصل خارج از فصل، ممکن است از توانایی مشاهده سطح سوخت در ژنراتور دیزل خود در یک نگاه قدردانی کنید.

خاموشی کم روغن

اگر روغن به زیر سطح حداقل کاهش یابد، ژنراتور خاموش می شود تا از آسیب دیدن موتور جلوگیری شود. این معمولاً یک ویژگی استاندارد در ژنراتورهای ثابت است و به طور فزاینده ای در دستگاه های تلفن همراه رایج می شود.


خروجی های بیشتر

چهار خروجی یا بیشتر به شما امکان می دهد بار را پخش کنید و قدرت بیشتری مصرف کنید.

کنسول قابل جدا شدن

به ژنراتور متصل می شود تا بتوانید وسایل برقی را بدون استفاده از سیم کشی (که می تواند خطرناک باشد) به بیرون وصل کنید.


حرف آخر دیزل ژنراتور است

شاید دانستن این نکات به شما در خرید یک دیزل ژنراتور خوب کمک کند. شرکت دیزل ژنراتور کاشانی با سایت kashanico.com ارائه دهنده خدمات و مشاوره، فروش و پس از فروش انواع ژنراتور برق، دیزل ژنراتور و ... می باشد. با خرید از مجموعه کاشانی می توانید خریدی مطمئن و با کیفیت داشته باشید.

این مقاله را به اشتراک بگذارید


[ بازدید : 13588 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
ساخت وبلاگ تالار ثبت آگهی ملک تجهیزات نمازخانه متن مقاله دل نوشته تحقیق چیستان مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس انجام پروژه متلب خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]